Anders Altzar
2017-10-29
496228
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Insjövik, signerad och daterad -14, olja på duk, ca 29x42 cm