Olja 1800-tal
2017-10-29
496210
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal). Lekande barn, signatur, olja på duk, 32x36 cm
Krackeleringar