Olja 1800-tal
2017-10-28
496207
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mor och barn, signerad, olja på pannå, ca 40x31 cm