Kvinna i hatt oljemålning
2017-10-28
496206
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna i hatt, signerad, R. -SCH, olja på pannå, ca 40x31 cm
Krackelering