Erik Olson
2017-10-28
496205
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): ´´På Väg´´, signerad och daterad -1959, olja på pannå, ca 38x56 cm