Samovar mässing
2017-10-28
496191
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SAMOVAR, 1900-talets början, mässing, svarvade svärtade detaljer, höjd ca 66 cm
Bucklor