Jordglob Tyskland
2017-10-28
496190
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JORDGLOB, 1800-tal, Tyskland, märkt Wilhelm Violet Stuttgart 1858, svarvad fot, höjd ca 60 cm
Löst fäste, ytslitage