Bengt Lindström färglitografi
2017-10-30
496143
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 70/99, färglitografi, ca 65x45 cm