Ljuskrona gustaviansk stil
2017-10-27
496030
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, mässingsstomme, behängd med prismor, 8 ljusarmar för stearinljus, elektrifierad, höjd ca 105, diameter 70 cm
Minimalt slitage