Yrjö Edelmann färglitografi
2017-10-27
495941
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Landskapsbild med moln, signerad Y.Edelmann, 3/125, färglitografi, 56x47 cm