Skulptur Burma
2017-10-26
495861
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKULPTUR, trä, Burma, 1900-tal, bronserad, höjd ca 155 cm
Sprickor, slitage