Albin Amelin färglitografi
2017-10-26
495838
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Amelin, 42/360, färglitografi, ca 75x54 cm
Matt glas