Oidentifierad konstnär
2017-10-26
495836
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv från Orienten, svårtydd signatur, olja på duk ca 35 x 36 cm.
Två hål i duken.