Fat Kina
2017-10-26
495820
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 1 par, porslin, Kina, (1620-1683), dekor av blomster i underglasyrblått, diameter ca 15 cm
Slitage, glasyrnagg