Carl Fagerlund taklampa
2017-10-26
495795
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, skärm i gjutet glas,1960-tal, höjd ca 25/59 cm, diameter ca 17 cm
Slitage, sockel något lös