Brosch 18 k guld citriner diamanter
2017-10-29
495714
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BROSCH, 18 k guld, 3 fasettslipade citriner, 15 briljanter totalt ca 0,75 ct, ostämplad, dekor av svart emalj, geometrisk genombruten dekor, ca 32x49,5 mm, vikt ca 24 g
Smärre emaljskador