Oidentifierad konstnär olja
2017-11-07
495703
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Mellaneuropa 1800-tal): Flodlandskap, monogramsignerad JB(?), olja på pannå, 16x21,5 cm