Oidentifierad konstnär olja
2017-11-07
495702
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1880-tal): Bergslandskap, monogramsignerad CFb, olja på duk fäst på pannå,12,5x19,5 cm