Oidentifierad konstnär olja
2017-11-07
495698
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Hus i franskt landskap, olja på duk, 45x56 cm
Krackeleringar