Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-26
495673
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skogsstig, signerad Per Nilsson, olja på pnaåå, ca 43x48 cm