Veikko Aaltona oljemålning
2017-10-26
495656
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VEIKKO AALTONA (1910-90): Kvinnoporträtt, signerad Aaltona, olja på duk, ca 52x62 cm