R Ducat oljemålning
2017-10-26
495650
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
R DUCAT (Frankrike 1800/1900-tal): Figurer i vårvinterlandskap, olja på duk, signerad R Ducat, ca 47x31 cm