Ove Carlson pigment ink print
2017-10-26
495509
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OVE CARLSON (född 1950): "Traffic II" , signerad och numrerad Carlson, 7/17, ca 50x50 cm