Peter Dahl litografi
2017-10-26
495501
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934) "Eftermiddag i det gröna", signerad och daterad -80, 113/250, färglitografi, ca 55x42 cm