Damporträtt oljemålning
2017-10-28
495464
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, olja på plåt, 17x13 cm, oramade
Smärre ytskador