Penselvaser Kina
2017-10-26
495435
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformade, varierande dekor i emaljfärger, kalligrafi, två med märke i botten, ett sigill, höjd ca 28-29 cm
Nagg