Armringar
2017-10-28
495389
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMRINGAR, 2 st., förgyllt silver resp. oädel metall fasettslipade glasstenar, en med svart emaljdekor, 1800-talets senare del
Emalj med omfattande slitage, stenar med repor, hack och fasettslitage