Ingegerd Torhamn
2017-10-24
495337
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD TORHAMN (1898-1994): "Ljusa fält" monogramsignerad it, olja på pannå, ca 50x60 cm