Neil Murison oljemålning
2017-10-25
495310
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MURISON, Neil (England, född 1930): "Blistery day", signerad, olja på duk, 83x84 cm
smärre ytskada