Serveringsvagn 1960-tal
2017-10-25
495302
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, mahogny, 1960-tal, klotformade hjultrissor, ena kortsidan med klaff, höjd ca 65, 80-120x50 cm
Smärre slitage