Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-25
495280
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, signerad L Garrett, olja på duk, 50x40 cm