Gustav Arne oljemålning
2017-10-24
495257
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Landskap, signerad G Arne, olja på duk, 59x52 cm