Oljemålning
2017-10-29
495219
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (18/1900-tal): Kvinnoproträtt, olja på duk, ca 60x49 cm
Skador, färgbortfall