Björn Lindroth färglitografi
2017-10-24
495211
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): "Storstadsängel", signerad, färglitografi, numrerad 91/150, bladmått ca 44x32 cm