Orientmatta
2017-11-03
495133
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Youmud, tidigt 1900-tal, güler på brunlila botten, ca 307x190
skador, slitage