Anna Johanna Ångström rölakanmatta
2017-10-27
495124
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, signerad Å, ca 235x165 cm
Visst slitage/fläckar