Bordslampor i keramik
2017-10-24
495041
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, keramik, höjd ca 52 inklusive lampsockel
Slitage