Taklampa jugend
2017-10-24
495025
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, koppar, kupa i slipat frostat glas, höjd ca 80 cm
Bruksslitage