Oidentifierad konstnär
2017-10-24
495004
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av herreman, olja på duk, ca 70x62 cm
Retuscher, färgbortfall på nedersta kortsidan, krackelyr.