Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
LARS OLOF LOELD (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 31/49 samt 33/49, litografier, bladstorlek 63x49 cm, oramade
494980
2017-10-24