Carl August Ehrensvärd
2017-10-24
494937
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL AUGUST EHRENSVÄRD (1745-1800): Figurkomposition, signerad och otydligt daterad 1786?, tusch, ca 18x19 cm
Fläckar, skador i marginalen