Vitrinskåp mahogny
2017-10-24
494904
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft, understycke med välvd front, 4 lådor samt skåpsdörr med fleuron och bakomliggande hyllplan, beslag i mässing, överstycke med glasdörrar och hyllinredning, höjd ca 202,118x38 cm, nyckel (1) medföljer
Smärre slitage