Hans Erik Eriksson
2017-10-23
494903
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skärgårdsmotiv, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 90x121 cm