Hans Wigert
2017-10-27
494881
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS WIGERT (född 1932): Fågelmannen, signerad Hans Wigert, färglitografi och blyerts, bladmått ca 47x63 cm
Smärre bristning, veck