Enrico Baj färglitografi
2017-10-23
494866
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, numrerad XV/XXV, färglitografi, bildmått ca 49x39 cm