Olof Krumlinde oljemålning
2017-10-23
494860
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Havsmotiv, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 67,5x99 cm