Kandelabrar 1800-talets slut empirestil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, för 3 ljus vardera, förgylld och patinerad brons, stam med dekor i form av ringlande orm, höjd 56,5 cm

Ljusmanchetter saknas

494806

2017-10-22