Oljemålning
2017-10-22
494739
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR, (18/1900-tal): Klostermijö, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 73x99 cm