Oljemålning
2017-10-22
494704
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, otydligt signerad, olja på pannå, ca 43x28 cm