Berndt Wennström
2017-10-23
494686
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Passage", signerad B.Wennström, olja på duk, ca 60x73 cm